יום ד', יז’ בשבט תשע”ט
 
 
 
 
 
 
בנופש הכפרי ישנן 19 יחידות אירוח חדשות, סטודיו, מיני משפחתית וסוויטה משפחתית.כל יחידות האירוח מותאמות למשפחות וזוגות . בכל יחידות האירוח, החדרים מאובזרים בטלוויזיה LCD עם ערוצי Yes, אינטרנט אלחוטי, מזגן, מטבחון חלבי, מקרר, מיקרוגל, קומקום חשמלי (מייחם בשבת) ,ערכת קפה וחלב.מחוץ לחדרים ישנו ריהוט גן, פינות ברביקיו וכספומט.בסיס האירוח באמצע שבוע לינה וארוחת בוקר. בשבת וחגים על בסיס פנסיון מלא.
יחידות האירוח שלנו

סטודיו - יחידת אירוח המותאמת לזוג או משפחה עם שניים או שלושה ילדים. הסטודיו מורכב מחלל אחד גדול, מטבחון חלבי מאובזר, שירותים ומקלחת (אין הפרדה בין הורים לילדים).

מיני משפחתית - יחידת אירוח מרווחות המותאמת למשפחה עם שניים עד ארבעה ילדים או לזוגות. המיני משפחתית כוללת: חדר שינה, סלון, מטבחון חלבי מאובזר, שירותים ומקלחת (יש הפרדה בין הורים לילדים).
סוויטה משפחתית - יחידת אירוח גדולה ומרווחת, מותאמת למשפחות עם ארבעה ועד שבעה ילדים. כוללת חדר שינה להורים, חדר שינה לילדים עם מיטות דו קומתיות וסלון, ומטבחון חלבי מאובזר.

יחידות משפחתיות


תאנה עליון: 2 יחידות בקומה שנייה המותאמות לזוג+ 4 ילדים. בכל דירה חדר שינה להורים וחדר ילדים עם מיטות דו קומתיות ומטבחון חלבי מאובזר.
 
מידי שבת מתקיים סיור מודרך בשבילי הקיבוץ , המספר את סיפורו בעבר ובהווה. במקביל מתקיימת מדי שבת הרצאה עם מייטב המרצים בנושאים שונים ומגוונים.

 




 
סטודיומקלחת ביחידה חדשהפינת אוכל במיני משפחתיתסלון במיני משפחתית.